معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
جستجو
دوره آموزشی مدیریت زمان و ظرفیت های مجازی و مدیریت آن ویژه مدیران برگزار شد. 1398/11/07
دوره آموزشی مدیریت زمان و ظرفیت های مجازی و مدیریت آن ویژه مدیران برگزار شد.

با عنایت به تاکید استاندارمحترم مبنی بر ضرورت ارتقاء دانش در سطوح مدیریتی استانداری و فرمانداری­ ها دوره­ های آموزشی مدیریت زمان و ظرفیت­ های فضای مجازی و مدیریت آن با حضور جمعی از مدیران ستادی و معاونین مدیران استانداری به ­صورت حضوری و فرمانداران شهرستان­ های تابعه به­ صورت ارتباط ویدئوکنفرانس در روز پنج­شنبه 03/11/98 در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد.

در این دوره­ های آموزشی که با تدریس آقایان دکتر خیرالدین استاد تمام دانشگاه سمنان و دکتر مرتضوی عضو هیئت علمی دانشگاه دامغان برگزار شد. ابتدا آقای دکتر خیرالدین درخصوص مدیریت موثر جلسات، راه­کارهای برگزاری جلسات موثر، ضرورت زمان­بندی موضوعات جلسه، وظایف شرکت­ کنندگان در قبل، حین و بعد جلسه و اثر شادی در زندگی مطالبی بیان نمود. در ادامه دکتر مرتضوی نیز درخصوص اجزای فضای مجازی، خدمات فضای مجازی، ویژگی­ های مثبت و منفی فضای مجازی، دیدگاه مقام معظم رهبری و مسئولین نظام نسبت به ظرفیت­ های فضای مجازی و ضرورت بهره­ گیری از آن در راستای اهداف انقلاب و توسعه پایدار کشور، مخاطرات و آسیب­ های فضای مجازی مطالبی ارائه نمود. در پایان هر موضع نیز مدرسین به سوالات شرکت­ کنندگان پاسخ دادند.

لازم به ذکر است که جناب آقای عسگری معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت و منابع نیز به­صورت ویدئوکنفرانس در این جلسه آموزشی حضور داشتند.

تعداد بازدید: 317
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری : سمنان - بلوار بسیج - استانداری سمنان - معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری.  تلفن: 2129181

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ريزي، نوسازي وتحول اداری استانداري می‌باشد.
Powered by DorsaPortal