معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
جستجو
برگزاری نشست دبیران کمیته های استانی برگزاری هفته پژوهش و فناوری 1396/08/23
به گزارش کمیته اجرائی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری
برگزاری نشست دبیران کمیته های استانی برگزاری هفته پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان ، حسن سعدالدین ، جانشین رئیس ستاد هفته ی پژوهش و فناوری استان سمنان در این جلسه با قدردانی از تلاش های انجام یافته توسط دبیران کمیته های استانی بر ضرورت سرعت بخشی به فعالیت های کاری ستاد تاکید کرد و گفت : کلیه ی اقدامات مربوط به برگزاری برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان می بایست پس از تایید در جلسات هماهنگی ، با سرعت عملیاتی گردیده و برنامه ریزی ها به گونه ای انجام شود که منجر به تشکیل نمایشگاهی باشگوه از دستاوردهای پژوهشی استان و همچنین اجرای برنامه های متناسب با این هفته گردد.

دکتر حقیقی اصل ، دبیر کمیته علمی و دبیر جشنواره برگزیدگان و منتخبان ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری استان نیز در این جلسه از رونمایی تارنمای ویژه ی جشنواره خبر داد و اضافه کرد: عملیات بارگذاری محتوا توسط کارشناسان و متخصصان دانشگاه سمنان آغاز شده و سعی برآن است تا تمامی اقدامات و برنامه های مربوط به این هفته در این تارنما منعکس گردد .

دکتر علی اکبر سعدالدین ، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و دبیر کمیته ی برگزاری نمایشگاه نیز گفت : اقدامات اولیه و مکاتبات لازم جهت برگزاری هفته ی پژوهش و نمایشگاه بزرگ این هفته به انجام رسیده است و بزودی عملیات مربوط به تشکیل نمایشگاه نیز اجرایی خواهد شد .

ایشان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از تمامی دستگاههای فعال در عرصه ی تحقیق و پژوهش درخواست کرد تا با ارائه ی ایده های نو و تلاش های انجام یافته ، در برپایی نمایشگاهی درخور و متناسب با وضعیت فرهنگی و علمی استان سمنان تلاش نمایند .

دکتر فیض ، رئیس بنیاد ملی نخبگان استان سمنان نیز در این جلسه از آغاز طرح فراخوان ایده های برتر خبر داد و گفت : صاحب نظران و اندیشمندان می توانند بمنظور شرکت در جشنواره ایده های برتر در پنج حوزه ی علوم پزشکی ، علوم مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه در این جشنواره شرکت نمایند .

وی آخرین مهلت جهت ارسال ایده را 4 آذر ماه 96 اعلام کرد و گفت : علاقمندان جهت دریافت فرم های مورد نظر می توانند با مراجعه به تارنمای بنیاد ملی نخبگان استان سمنان ، اطلاعات بیشتری را در خصوص این جشنواره حاصل نمایند .

در ادامه ی این جلسه ، حجت الله یحیائی ، جانشین دبیر کمیته ی تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد هفته پژوهش و فناوری استان نیز از برنامه ی های 15 گانه ی این کمیته در معرفی خدمات و اقدامات انجام شده در هفته ی پژوهش خبرداد و گفت : پوشش کامل خبری و تولیدی برنامه های هفته پژوهش ، ارتباط با کارشناسان و صاحب نظران ، برگزاری تور رسانه ای خبرنگاران ، اجرای کنفرانس مطبوعاتی مسئولان و همچنین تولید نرم افزار جشنواره و تبلیغات رادیویی و تلویزیونی از جمله اقدامات این کمیته در پیشبرد برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان سمنان خواهد بود .

تعداد بازدید: 2263
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری : سمنان - بلوار بسیج - استانداری سمنان - معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری.  تلفن: 2129181

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ريزي، نوسازي وتحول اداری استانداري می‌باشد.
Powered by DorsaPortal